×
×

Дніпрі сформовано єдиний медичний простір для надання комплексної допомоги дітям

Рішенням Дніпровської міської ради від 23 червня 2021 року прийнятий Центр матері та дитини ім. Руднєва (просп. Пушкіна, 26). Тепер у Дніпрі сформовано єдиний медичний простір для надання комплексної допомоги дітям.

В лікарні 15 відділень, де надається допомога дітям від народження до 18 років хірургічного, ортопедичного, травматологічного, нейрохірургічного профілю. Зокрема малюкам, які народилися передчасно, в критичному стані або з вродженими вадами розвитку.

Наразі відремонтовано педіатричний та хірургічний корпуси, де наразі сучасний ремонт та унікальне обладнання. Операційні, палати, кабінети лікарів, кабінети реабілітації, нейрофункційних досліджень та телемедицини тощо. Планується й надалі проведення ремонтів і реконструкцій лікарні для комфорту та найскорішого одужання маленьких пацієнтів.

Фінансування медичного закладу відбувається завдяки укладеному договору з Національною службою здоров’я України, проте також буде фінансова підтримка з міського бюджету в рамках Комплексної програми «Здоров’я населення міста Дніпра» на 2018-2022 роки.