×
×
img

Про наше відділення

Консультативно-діагностичне відділення для дітей

Розташоване в педіатричному корпусі на першому поверсі.

Надаємо консультативну, діагностичну, лікувальну та профілактичну спеціалізовану планову амбулаторну медичну допомогу дітям від 0 до 18 років.

У складі відділення активно працює і динамічно розвивається кабінет катамнестичного спостереження організований у квітні 2011 року в рамках реалізації «Концепції подальшого розвитку неонатальної допомоги в Україні». Лікарі педіатри разом з мультидисциплінарною командою проводять спостереження та надають спеціалізовану амбулаторну медичну допомогу передчаснонародженим дітям, та пацієнтам, які перенесли захворювання, або оперативні втручання у неонатальному віці.

У складі відділення активно працює і динамічно розвивається кабінет катамнестичного спостереження організований у квітні 2011 року в рамках реалізації «Концепції подальшого розвитку неонатальної допомоги в Україні». Лікарі педіатри разом з мультидисциплінарною командою проводять спостереження та надають спеціалізовану амбулаторну медичну допомогу передчаснонародженим дітям, та пацієнтам, які перенесли захворювання, або оперативні втручання у неонатальному віці .

Кабінету катамнезу

  • раннє виявлення та вчасна корекція відхилень та порушень здоров’ї розвитку у дітей;
  • моніторинг соматичних порушень у дітей і їх корекція;
  • оцінка та корекція харчування дітей;
  • підвищення інформованості батьків про стан здоров’я дітей та залучення їх до процесів розвитку дітей.

Кабінет ультразвукової діагностики:

Усі види ультразвукової діагностики

(нейросонограма, УЗД внтурішніх органів,кульшових суглобів,сечостатевої системи,щитовидної залози, вилочкової залози(тимусу), ехокардіографія(УЗД серця), тощо)

Здійснюється пренатальна діагностика вроджених вад серця( з 18 тижня вагітності).

Ультразвукові дослідження проводяться на апараті експертного класу дітям всіх вікових категорій.

Кабінет функціональної діагностики

електрокардіографія, добове дослідження ЕКГ (Холтер ЕКГ), електроенцефалографія ,уродинамічні дослідження.

 

Ми мультидисциплінарна команда спеціалістів.

Укладаємо «Декларацій про вибір лікаря» з педіатром та сімейним лікарем для подальшого консультування та надання медичної допомоги від народження і протягом всього життя.

Наші лікарі