×
×

Про наше відділення

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для жінок

Висококваліфікована команда спеціалістів у складі: завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії для жінок — Юрченко Михайла Сергійовича та  лікарів-анестезіологів, які  мають вищу кваліфікаційну категорію. ВАІТ для жінок працює за сучасними стандартами, лікарі володіють усіма необхідними практичними навичками та регулярно впроваджують всі сучасні методи анестезії та інтенсивної 
 Допомога акушерського та гінекологічного профілю (вагітним та жінкам з гінекологічними хворобами, яким призначено хірургічне втручання) надається цілодобово.
Завдання відділення – проведення анестезіологічної допомоги при виконанні оперативних втручань, післяопераційний догляд, надання кваліфікованої допомоги жінкам, стан яких потребує проведення інтенсивної терапії. 
Інтелектуальний потенціал лікарів відділення, а також злагоджена командна робота, сприяють максимально раціональному підходу до лікування пацієнток у руслі доказової медицини з урахуванням всіх протоколів Міністерства охорони здоров’я України.
У нашому закладі знеболюються всі акушерські і гінекологічні операції, а також пологи –  як за медичними показаннями, так і за бажанням роділлі.
При  проведенні анестезій застосовуються препарати, які  не викликають дискомфорту, що забезпечує адекватне знеболення і комфортне пробудження. Дози і комбінації препаратів підбираються індивідуально для кожної пацієнтки.
Для знеболення пологів широко застосовується епідуральна аналгезія, при якій зберігається свідомість і рухова активність жінки, забезпечується максимальний комфорт під час пологів без негативного впливу на плід.
Під час операції кесарів розтин у більшості випадків застосовується регіонарна анестезія (спінальна або епідуральна), що забезпечує мінімізацію медикаментозного впливу на організм матері і плоду  , сприяє ранній активізації породіль. Застосування такого типу анестезії при кесаревому розтині дозволяє жінкам побачити своїх малюків з моменту народження, дитина може отримати першу порцію  молозива якнайшвидше після народження. У подальшому, доки триває операція, новонародженого викладають на груди батькові, завдяки чому відбувається первинний контакт «шкіра до шкіри».
У палаті інтенсивної терапії родичі пацієнток мають можливість допомагати молодим матусям у догляді за немовлятами.
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для жінок, як і операційні, забезпечені сучасною дихальною та іншою апаратурою останнього покоління, наявна можливість цілодобового контролю  клініко-лабораторних показників.
У нашому відділенні Вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу, забезпечують гарний догляд і створюють сприятливу та доброзичливу атмосферу.

Наші лікарі